روستای من دوستان ما(باشگاه کشاورزان جوان)
خدایا برای تو حرکت می‌کنیم تمام سعی خود را به کار می‌گیریم ، هدفمند و پرشور گام برمی‌داریم و فردا را به تو می‌سپاریم
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: صنوبری - ۱۳٩٢/٢/۱٥

    کلیدهای طلایی حل مشکلات

 

 

1-           بر احساس خود مسلط باشید، باید مطمئن باشید در ناامیدی و مرور مکرر مشکل غرق شده اید. قدرت خود را حفظ کنید و اطمینان داشته باشید، نیروی شما برتر از هر مشکلی  در جهان است.

2-          مهم نیست در چه موقعیتی  قرار گرفته اید یا مشکل تا چه حد دشوار به نظر می رسد. بخاطر داشته باشید این تنها یک مسابقه است و فقط قرار است کارهایی را که قبلا آموخته اید دوباره انجام دهید تا پیروز شوید.ایمان داشته باشید که قادرید شیوه ای برای حل مشکل خود بیابید. اما این راه حل هیچ وقت با غوطه ور شدن در ناامیدی به ذهنتان خطور نخواهد کرد.

3-        تمام توان خود را برای یافتن راه حل بسیج کنید.برای تمرکز یافتن بهترین راه نوشتن است.بخاطر داشته باشید تنها 20٪ وقت خود را برای شرح و توصیف خود مشکل، مصرف کنید و 80٪ باقی مانده را به یافتن راه حل بپردازید.

4-    بهترین و موثرترین و سریعترین برنامه را جهت رفع مشکل خود انتخاب کنید و در اسرع وقت آن را به اجرا بگذارید.

5-      به نتایج برنامه ریزی خود توجه کنید.از آنچه انجام داده اید چه حاصل شده است؟ آیا به رفع مشکل نزدیکتر می شویدو یا خود را بیشتر به دردسر انداخته اید؟ به تاثیر برنامه خود دقت کنید.

6-      اگر آنچه انجام می دهید کارساز نیست فورا شیوه خود را تغییر دهید. از تغییر نهراسید. انعطاف پذیری در انجام روشهای گوناگون به شما توانایی حل هرگونه مشکلی را خواهد بخشید.

7-       بخاطر بسپارید که همواره در اطراف شما الگوهای موفقی وجود دارد. مهم نیست مشکلتان تا چه حد دشوار به نظر میرسد، مسلما افراد دیگری قبل از شما آن را پشت سر گذاشته اند. نزد آنها بروید و پاسخهای مورد نیاز خود را بدون تجربه های تلخ بگیرید. مطمئن باشید به خوبی از عهده حل این مشکل بر خواهید آمد.

 

صنوبری
این اولین گام است.. وبرای حرکت همین کافی است• انی ذاهب • من رونده ام . من نمیتوانم بمانم. و علامت این حرکت همین است که به گذشته حسرت نمی خورم. این کافراست که حسرت گذشته رادارد: یالیتنی کنت ترابا... کاش خاک بودم. کاش رویشی داشتم کاش.. پس باید امیدوارانه حرکت کرد اما به کجا..؟ •الی ربی• انسان آمده تا به سنگ و در و دیوار حرکت بدهد. چشمه ها هستند، درختان زنده اند، خاک مزرعه ما نفس میکشد،این منم که باید از این ها بهره بگیرم..چرا..سیهدین.. کسی که راه افتاد هدایت میشود وبرای شروع همین کافی است: انی ذاهب..** ********** *************************** *************************** سرود ملی جوانان روستایی ؛ آفتاب از پشت کوه آمد برون* صبح از چشم اهالی سر زده ست* مرغ رخوت ناک خواب آلودگی* بازهم از این حوالی پر زده ست* هم صدا در کار آبادانی اند* مردمان پر امید روستا* رودها سعی و تلاش آموختند* از جوانان رشید روستا* پا به چشم روستای ما گذار* تا دلت مانند گل ها وا شود* صبح و شب در کوچه باغ سینه ات* از نوای بلبلان غوغا شود* حرکت و نیرو بود ابزارمان* در جهاد ما، هدف سازندگی ست* ناامید از باد و باران نیستیم* لطف ایزد رمز این سرزندگی ست* متحد چون خوشه های گندمیم* چشم بدخواهان ایران کور باد* دیر بادا روزگار همدلی* دست شب از صبح میهن دور باد!* به سفارش کانون استانی باشگاههای کشاورزان جوان کانون روستازادگان سرزمین آفتاب
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


داستان

تماس با مدیردر اين وبلاگ
در كل اينترنت
مشاهده صفحه جدید body > script:nth-child(12)

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

كد موسيقي براي وبلاگ